Wentylatory i rekuperatory Rzeszów


OFERTA

U podstaw współczesnego budownictwa leży właściwa wentylacja pomieszczeń, a także energooszczędność budynku, co gwarantują odpowiednio dobrane wentylatory i rekuperatory. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżym i czystym powietrzem, oddychając pełną piersią we własnym domu czy biurze, bez względu na czas i porę roku.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną pełnią one funkcje, dlatego w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment wentylatorów, zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, jak i obiektów przemysłowych oraz komercyjnych – wentylatory, kanały i kształtki wentylacyjne, osprzęt wentylacyjny, kratki wentylacyjne, centrale wentylacyjne, oczyszczacze powietrza i inne. W swojej ofercie posiadamy wentylatory Tywent, Venture Industries, Harmann i inne ; centrale wentylacyjne Klimor

Informacja

Dla osób, które pragną czegoś więcej, niż tylko czyste powietrze, mamy w ofercie rekuperatory – pozwalające zarówno na łatwy i szybki montaż (rekuperatory ścienne lub pokojowe), jak również wymagające większej ingerencji i utworzenia całego systemu rekuperacji. Są to rekuperatory różnego typu, poszczególne elementy i systemy wentylacji z odzyskiem ciepła. Oferujemy rekuperatory Thessla Green, Vents, Vanas  i inne;

Rekuperacja pozwala na automatyczną wymianę zużytego powietrza na świeże, jednocześnie odzyskując z niego sporą ilość ciepła, dzięki czemu minimalizuje się ucieczkę ciepła z budynku. To rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób, gdyż niesie ze sobą wiele zalet. Prócz wspomnianego już świeżego, czystego i zdrowego powietrza oraz odzysku ciepła, dużym plusem jest także to, że rekuperacja jest rozwiązaniem odpowiednim bez względu na porę roku- nie musimy otwierać okien i wietrzyć naszego mieszkania, po czym walczyć z muchami lub komarami latem, bądź wdychać smog z kominów zimą. 

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu są gwarancją najwyższej jakości oraz bezproblemowego użytkowania przez długie lata. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz – czy będą to wentylatory, czy też rekuperatory – zadbasz o jakość powietrza, którym oddychasz na co dzień, a to już nie jedna z korzystnych możliwości, ale konieczność.

Zadbaj o jakość powietrza

Dla osób, które pragną czegoś więcej, niż tylko czyste powietrze

Zadbaj o jakość powietrza

Dobierz optymalne urządzenie do swoich potrzeb i zadbaj o właściwą wentylację pomieszczeń o każdej porze roku

Porozmawiaj i umów się
na spotkanie z naszym ekspertem.

Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji! Stworzymy audyt instalacji wraz z projektem i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

Cooper & Hunter
Fujitsu
Kaisai
Gree