Pompy ciepła Rzeszów


OFERTA

Pompy ciepła to korzystne i komfortowe rozwiązanie dla osób, które pragną korzystać z najtańszej formy ogrzewania domu, firmy bądź innego obiektu. Urządzenia tego typu wymuszają przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze, do obszaru o temperaturze wyższej, a więc wbrew naturalnemu kierunkowi ciepła, przy czym odbywa się to na dwa możliwe sposoby- dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej (pompy ciepła sprężarkowe) bądź energii cieplnej (pompy absorpcyjne).

Pompy ciepła gwarantują maksimum korzyści i minimum kosztów energii. Orzeźwiający chłód latem, przyjemne ciepło zimą, a nawet ciepła woda użytkowa, to optymalne warunki i praktyczne rozwiązania w Twoim domu czy firmie o każdej porze roku. Do tego pełna automatyka i bezobsługowość, cichy tryb pracy, czystość, ekologia i zdrowie. Pompy ciepła mogą współpracować z dodatkowymi instalacjami, takimi jak chociażby panele fotowoltaiczne, dzięki czemu ich działanie jest niemal bezkosztowe – czy można chcieć czegoś więcej?!

Informacja

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz możliwości w zakresie pomp ciepła, przy czym wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów tego typu urządzeń. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość, pełną funkcjonalność, wydajność i bezawaryjność przez długie lata.

Zdajemy sobie sprawę, iż każdy Klient ma inne potrzeby, oczekiwania i możliwości, dlatego posiadamy różne rodzaje pomp ciepła- zarówno do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, jak i podgrzewania wody użytkowej czy wody basenowej- które z powodzeniem można dostosować pod względem poszczególnych parametrów i ceny.

Wydawałoby się, że pompy ciepła to rozwiązanie dedykowane wyłącznie dla nowopowstających budynków, natomiast dostępne są urządzenia, które działają w formie samodzielnego trybu pracy, ale także takie, które można połączyć z istniejącą instalacją i kotłem grzewczym.

Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze najlepszych urządzeń do istniejących warunków Państwa obiektu. Pompy ciepła to rozwiązanie, które warto mieć w swoim domu czy firmie.

Maksimum korzyści i minimum kosztów energii.

Rozwiązania dla domu i firmy.

Maksimum korzyści i minimum kosztów energii.

Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze najlepszych urządzeń do istniejących warunków Państwa obiektu.

Porozmawiaj i umów się
na spotkanie z naszym ekspertem.

Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji! Stworzymy audyt instalacji wraz z projektem i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

Cooper & Hunter
Fujitsu
Kaisai
Gree