Klimatyzatory Rzeszów


OFERTA

Klimatyzacja to obecnie rozwiązanie stosowane już nie tylko w biurach, lokalach użytkowych czy innych obiektach użyteczności publicznej, ale także w mieszkaniach i domach jednorodzinnych- wszędzie tam, gdzie liczymy na komfort przebywania i wysoką jakość powietrza. Wszystko to sprawia, że klimatyzatory poddawane są ciągłym przeobrażeniom, początkowo pełniąc jedynie funkcję chłodzenia powietrza, dziś zaś posiadając coraz bardziej rozbudowane moduły, takie jak grzanie, nawilżanie, osuszanie czy oczyszczanie  powietrza. Dzięki nim możemy dopasować parametry powietrza w danym pomieszczeniu, odpowiadające naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Informacja

Jako oficjalny dystrybutor marek Cooper & Hunter oraz Fujitsu , jak również proponując klimatyzatory wielu znanych i cenionych producentów, takich jak Mitsubishi Heavy, Mitsubishi-Electric, Haier, Gree, Daikin, Innova i innych;  jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązanie do każdego rodzaju pomieszczeń.

To szeroki wybór klimatyzatorów ściennych, sufitowych, kasetowych, podłogowych, kanałowych czy przenośnych, dla klientów indywidualnych i komercyjnych.

Systemy klimatyzacji dostępne w naszym asortymencie to rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie, charakteryzujące się niskim zużyciem energii, cichym trybem pracy, intuicyjnością, funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach, co ogółem wpływa na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Służymy specjalistyczną pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu, dostosowując ofertę zarówno do parametrów danego pomieszczenia, jak również potrzeb i możliwości klienta. Już dziś zadbaj nie tylko o swój komfort, ale także i zdrowie- my zaś chętnie Ci w tym pomożemy, oferując produkty najwyższej jakości, objęte kilkuletnią gwarancją.

Klimatyzacja to rozwiązanie na miarę współczesnych czasów, będące luksusem, na który może pozwolić sobie już każdy. Nie czekaj i Ty, optymalizując parametry i jakość powietrza w przestrzeni, w której często przebywasz.

Szeroki wybór klimatyzatorów

Posiadamy klimatyzatory ścienne, sufitowe, kasetowe, podłogowe, kanałowe oraz przenośne

Szeroki wybór klimatyzatorów

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek Fujitsu oraz Cooper & Hunter. W ofercie mamy również urządzenia wielu znanych i cenionych producentów, takich jak Daikin, Mitsubishi, LG, Samsung.

Porozmawiaj i umów się
na spotkanie z naszym ekspertem.

Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji! Stworzymy audyt instalacji wraz z projektem i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

Cooper & Hunter
Fujitsu
Kaisai
Gree