Urządzenia chłodzące Rzeszów


OFERTA

Chłodnictwo to dziedzina techniki, znajdująca szerokie zastosowanie we współczesnym przemyśle. Jej głównym zadaniem jest uzyskanie oraz utrzymanie określonej temperatury- niższej od otoczenia- w danych pomieszczeniach czy przestrzeniach. Jest to niezwykle ważne w wielu branżach, gdyż zapewnia odpowiednie warunki do produkcji, przechowywania oraz przebiegu innych procesów, wymagających chłodzenia.

W naszej ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia chłodzące dla potrzeb przemysłu i klientów komercyjnych. Są to przede wszystkim:

  • agregaty skraplające i sprężarki :  Danfoss, Copeland, Bitzer, Frascold, Embraco Aspera
  • chłodnice powietrza i skraplacze :  Eco, Thermofin , Alfa Lu-ve
  • automatyka i armatura chłodnicza :  Danfoss , Castel, Alco , Honeywell, Sporlan
Informacja

Poszczególne firmy i przedsiębiorstwa różnią się branżą, profilem działalności, wielkością i innymi parametrami, dlatego nasza oferta także jest zróżnicowana, by jak najlepiej mogła spełniać oczekiwania każdego Klienta.

Są to urządzenia o rozmaitych gabarytach, przeznaczeniu, stopniu zaawansowania, funkcjonalności. Natomiast to, co je wszystkie łączy, to najwyższa jakość, energooszczędność i niezawodność urządzeń, pochodzących od najlepszych producentów tego typu sprzętu. Co więcej, posiadamy także produkty atrakcyjne wizualnie dla branż, które prócz praktycznego zastosowania urządzeń wymagają rozwiązań o estetycznym i designerskim wyglądzie.  

Naszym Klientom oferujemy także fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu oraz rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w ich biznesie. Urządzenia chłodzące, które posiadamy w asortymencie, znajdą swoje zastosowanie we wszystkich zakładach przemysłowo-produkcyjnych, hurtowniach, sortowniach, magazynach, restauracjach, hotelach i sklepach, na stacjach benzynowych, w szpitalach i innych obiektach, w których istnieje zapotrzebowanie na chłodzenie i utrzymanie określonej temperatury.

Szeroki wybór urządzeń chłodniczych

Rozwiązania dla każdej branży

Szeroki wybór urządzeń chłodniczych

Znajdą swoje zastosowanie we wszystkich zakładach przemysłowo-produkcyjnych, hurtowniach, sortowniach, magazynach, restauracjach, hotelach i sklepach, na stacjach benzynowych, w szpitalach i innych obiektach, w których istnieje zapotrzebowanie na chłodzenie i utrzymanie określonej temperatury.

Porozmawiaj i umów się
na spotkanie z naszym ekspertem.

Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji! Stworzymy audyt instalacji wraz z projektem i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

Cooper & Hunter
Fujitsu
Kaisai
Gree