Wybrane realizacje

Czym się zajmujemy?
Chłodnictwo
Zajmujemy się dostawą, kompletacją oraz doradztwem technicznym w zakresie komercyjnego i przemysłowego wykorzystania chłodzenia.  W swojej ofercie posiadamy : - agregaty skraplające i sprężarki - chłodnice powietrza i skraplacze - automatykę chłodniczą - czynniki chłodnicze - komponenty i narzędzia chłodnicze Oferujemy montaż instalacji i urządzeń chłodniczych : - komory chłodnicze ( zabudowa z płyt zimnochronnych) - układy instalacji mroźniczych i chłodniczych - instalacje przemysłowe ( systemy wody lodowej) - montaż agregatów wody lodowej
Klimatyzacja
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek Fujitsu oraz Cooper & Hunter. Ponadto oferujemy klimatyzatory wielu innych znanych producentów, takich jak: Mitsubishi, Daikin, Samsung, LG. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo urządzenia klimatyzacyjne dla każdego rodzaju pomieszczeń. Klimatyzatory pokojowe i komercyjne. Od małych urządzeń typu split do dużych systemów VRF. Oferujemy fachowe doradztwo i dobór urządzeń. Chętnie spotkamy się z Państwem na obiekcie, aby zaproponować nowoczesne rozwiązania. Zajmujemy się sprzedażą , montażem oraz serwisem. Posiadamy Certyfikaty Autoryzowanego Serwisu i Certyfikaty f-gazowe uprawniające do świadczenia usług i potwierdzające kwalifikacje personelu.
Wentylacja
Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku, dla zapewnienia komfortowych i zdrowych warunków do pracy i życia.
Masz jakieś pytania?
Napisz. Oddzwonimy!
Szanujemy Twoją prywatność! Nie lubimy spamów tak jak i Ty. Zapewniamy, że podane przez Ciebie dane posłużą nam JEDYNIE w celu kontaktu w sprawie, o której do nas piszesz.