Montaż wentylacji z rekuperacją w Rzeszowie


OFERTA

Montaż rekuperacji mechanicznej wraz z systemem odzyskiwania ciepła w domach pasywnych oraz energooszczędnych staje się koniecznością. 

Informacja

Coraz szczelniejsze okna oraz drzwi, mimo wielu zalet, mogą oddziaływać negatywnie na tradycyjną wentylację w pomieszczeniach. Wówczas w powietrzu gromadzą się wszelkie zanieczyszczenia w postaci pyłów oraz drobnoustrojów, wilgoci, kurzu a także niepotrzebnych gazów- przede wszystkim dwutlenku węgla.

Montaż wentylacji z rekuperacją w Rzeszowie oraz województwie Podkarpackim

Każdy montaż wentylacji z rekuperacją poprzedzony powinien być stworzeniem indywidualnego projektu, który w precyzyjny sposób wyznaczy ciągi wentylacyjne oraz rozmieszczenie rekuperatora i sterowników w danym obiekcie. Dobrze wykonany projekt pozwala w późniejszym czasie osiągnąć największą wydajność instalacji, wpływając na komfort i zdrowie jej użytkowników.

Specjalizujemy się w projektowaniu wydajnych systemów wentylacji oraz wentylacji z rekuperacją. Montaże, które wykonujemy, realizowane są kompleksowo, a więc od konsultacji i doradztwa, poprzez projekt systemu, po jego montaż i uruchomienie. Dzięki temu efektem naszej pracy jest wydajny i sprawny technicznie system wentylacji czy rekuperacji, który spełni oczekiwanie Klienta.

Nasza wiedza oraz doświadczenia towarzyszy inwestorowi od pierwszego telefonu. Podczas przedstawiania wstępnej oferty, kompetentna osoba dokładnie ją objaśni, omawiając krok po kroku każdy etap późniejszego montażu. Podpisanie umowy wiąże się z brakiem jakichkolwiek ustępstw pod kątem jakości oraz rzetelności wykonania instalacji zgodnie z projektem oraz wstępnymi założeniami. Umowa ta to również zapewnienie, że realizowana inwestycja zostanie oddana zgodnie z terminem w niej zawartym.   

Montaż wentylacji z rekuperacją to pewny sposób na zapewnienie optymalnych warunków w Twoim mieszkaniu, domu czy firmie, poprzez właściwą wentylację pomieszczeń oraz odzyskiwanie ciepła. Jest rozwiązaniem energooszczędnym dla Twojego budynku, które zadba zarówno o Twój komfort i zdrowie, jak i oszczędzi Twoją kieszeń.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania

KILKA FAKTÓW

Oferujemy kompleksowe rozwiązania

Doradzamy, konsultujemy, projektujemy, instalujemy i wdrażamy, aby zapewnić Państwu wydajny system wentylacji.

Porozmawiaj i umów się
na spotkanie z naszym ekspertem.

Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji! Stworzymy audyt instalacji wraz z projektem i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

Cooper & Hunter
Fujitsu
Kaisai
Gree