Montaż klimatyzacji Rzeszów


OFERTA

Coraz dłuższe i cieplejsze lato sprawiło, że klimatyzacja stała się produktem powszechnym. Jej użytkowników spotykamy nie tylko w biurowcach, ale coraz częściej w domach oraz mieszkaniach prywatnych. Jest to komfortowe i energooszczędne rozwiązanie, które zapewnia czyste, świeże i zdrowe powietrze przez cały rok.

Montaż klimatyzacji Rzeszów rozpoczynamy od audytu w miejscu jej montażu. Wówczas dobierana jest klimatyzacja odpowiednia do pomieszczenia, bądź też- w przypadku większych powierzchni- zespół klimatyzatorów. Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez nas urządzeń od renomowanych producentów mamy pewność, że zarówno pod względem użytkowym, jak i wizualnym jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Montujemy klimatyzację w Rzeszowie oraz na Podkarpaciu

Najważniejszym etapem podczas montażu jest zaprojektowanie oraz rozprowadzenie instalacji freonowej, energetycznej oraz odprowadzania skroplin. W przypadku istniejących już budynków nasze realizacje cechują się schludnością oraz znikomą ingerencją w zmiany wizualne pomieszczeń, co umożliwiają nowoczesne klimatyzatory. Wybór naszych usług to pewna i sprawdzona decyzja. Montażem zajmują się wykwalifikowani pracownicy, posiadający certyfikaty w zakresie montażu oraz serwisu wystawianych przez producentów montowanych urządzeń. 

Dzięki odpowiednio dobranej mocy, urządzenie pracuje w optymalnych warunkach, zapewniając jak najwydajniejszą pracę. 

Informacja

Montaż wysokiej jakości sprzętu wraz z dodatkowymi opcjami, takimi jak oczyszczanie powietrza, osuszanie a nawet jonizacja sprawi, że z powietrza usunięte zostaną wszelkie drobnoustroje, pyłki, a także pochłonięta zostanie nadmierna wilgoć.

Po wykonanym montażu klimatyzacji następuje jej pierwszy rozruch oraz sprawdzenie pod względem sprawności. Montażyści przekazują użytkownikom danego systemu wiedzę na temat jego obsługi, która w dużej mierze jest intuicyjna. Montujemy klimatyzację w Rzeszowie oraz całym województwie podkarpackim

BS Klima oferuje również przegląd i serwis urządzeń

KLILA FAKTÓW

BS Klima oferuje również przegląd i serwis urządzeń

Kompleksowość sprawia, że montowana przez nas klimatyzacja bezproblemowo służy jej użytkownikom przez długi czas.

Porozmawiaj i umów się
na spotkanie z naszym ekspertem.

Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji! Stworzymy audyt instalacji wraz z projektem i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

Cooper & Hunter
Fujitsu
Kaisai
Gree