Montaż urządzeń chłodzących Rzeszów


OFERTA

Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż, jak i montaż urządzeń chłodzących w Rzeszowie oraz woj, podkarpackim. Wiąże się to z szeroko pojętym spektrum urządzeń mroźno-chłodzących o różnorodnych parametrach. Ich głównym zadaniem jest redukcja temperatury otoczenia do tej zadanej na sterowniku, przy czym chłodnią może być zarówno lada chłodnicza, jak i całe pomieszczenie.

Informacja

Każda realizacja rozpoczyna się od szczegółowego audytu w celu wyliczenia zapotrzebowania urządzenia w moc oraz wyboru jego rodzaju. Wówczas specjaliści przygotowują kosztorys oraz (jeżeli wymaga tego dana inwestycja) projekt montażu całej instalacji.


W przypadku montażu urządzeń chłodzących każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, ponieważ w różnych gałęziach przemysłu wymagane są inne parametry temperatury, czy to w magazynie, czy też chłodni czy na ladzie.

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, realizując montaże dla wielu większych i mniejszych przedsiębiorstw oraz potężnych korporacji- firm transportowych, gastronomii, zakładów przemysłowych, marketów, itp. Urządzenia, na których pracujemy to produkty najwyższej jakości, zaś dzięki wyspecjalizowanej kadrze z certyfikatami potwierdzającymi kwalifikacje, jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom idealnie dopasowane do ich potrzeb urządzenia, usługę montażu oraz serwis w późniejszym czasie. Dbamy o to, aby każdy montaż kończył się też dokładną diagnostyką systemu oraz wskazówkami dotyczącymi jego funkcjonowania i użytkowania. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług, cenią sobie naszą szybką a zarazem rzetelną realizację. 

Montaż urządzeń chłodzących w Rzeszowie

Nasza firma nie boi się wyzwań, dlatego jest w stanie zaprojektować oraz zamontować nawet najbardziej wymagające instalacje chłodzące. Efekt finalny to wysokiej jakości urządzenia i cały system chłodniczy, które cechuje wysoka wytrzymałość oraz długi, bezproblemowy okres eksploatacji. Po montażu nie zapominamy o naszym Kliencie, chętnie podejmując się pomocy oraz regularnych przeglądów lodówek oraz innych agregatów chłodniczych, co dodatkowo chroni urządzenia przed wszelkimi awariami.

Postaw na jakość z BS Klima!

KILKA FAKTÓW

Postaw na jakość z BS Klima!

Systemy chłodnicze, które cechuje wysoka wytrzymałość oraz długi, bezproblemowy okres eksploatacji.

Porozmawiaj i umów się
na spotkanie z naszym ekspertem.

Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji! Stworzymy audyt instalacji wraz z projektem i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

Cooper & Hunter
Fujitsu
Kaisai
Gree