Klimatyzatory Cooper & Hunter - 7 stopni oczyszczania powietrza w standardzie!

Unikalna technologia CH 7-SKY oznacza 7 stopni oczyszczania powietrza: Kombinacja 3 spośród 7 typów filtrów: antybakteryjny, filtr z jonami srebra, filtr katechinowy, filtr chitynowy, filtr formaldehydowy, filtr fotokatalityczny oraz filtr z witaminą C, aby sprostać wymaganiom wielu użytkowników jednocześnie. Taka funkcja nie występuje w żadnej innej jednostce, a dzięki niej powietrze będzie oczyszczone z kurzu i szkodliwych cząsteczek, jak również pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu i bakterii w powietrzu.

Klimatyzatory Cooper & Hunter - 7 stopni oczyszczania powietrza w standardzie!

 

                                           

Filtr antybakteryjny
Usuwa bakterie i wirusy z powietrza. Neutralizacja bakterii jest możliwa dzięki dwóm metodom. Pierwszą jest zniszczenie płaszcza białkowego bakterii. W wyniku tego działania wirus bądź bakteria obumiera. Drugi sposób to oddziaływanie na wirusy i bakterie za pomocą ujemnie naładowanych jonów. W wyniku interakcji komórek wirusa lub bakterii z anionem, powstają nierozpuszczalne związki cząsteczek. Cząsteczki powstałe w ten sposób są cięższe od powietrza co zapobiega „fruwaniu” cząsteczek w powietrzu.area

                                          

Filtr z jonami srebra
Filtr posiada powłokę zawierającą jony srebra, mające właściwości bakteriobójcze. Jony srebra neutralizują inne mikroorganizmy, zabijają i zmniejszają aktywność bakterii, wirusów, grzybów oraz niszczą ich wewnętrzną strukturę, zapewniając tym samym wysokowydajne oczyszczanie. Filtr oczyszcza powietrze i zapobiega rozwijaniu się mikroorganizmów w pomieszczeniu oraz na powierzchni filtra w klimatyzatorze, co sprawia, że powietrze w pomieszczeniu jest czyste i świeże.

                                           

Filtr katechinowy
Filtr przyciąga małe cząsteczki kurzu, zarodniki pleśni oraz szkodliwe mikroorganizmy, zapobiegając ich dalszemu namnażaniu. Zawiera polifenole, gwarantując czyste powietrze.

                                           

Filtr chitynowy
Filtr chitynowy cechuje się wysokim poziomem bakteriobójczości. Chityna jest głównym składnikiem pancerzy skorupiaków. Cząsteczki chitozynu wraz z powłoką z węglowodanów formują uporządkowane struktury „chwytające” wirusy i bakterie. Dodatkowo chitozyna posiada właściwości antybakteryjne, co skutecznie niszczy zarówno wirusy jak i bakterie.

                                           

Filtr z witaminą C
Nowoczesny filtr wzbogacający powietrze w witaminę C. Filtr jest stworzony z materiału, który wydziela witaminę C. Już po godzinie pracy klimatyzatora, nasycenie powietrza witaminą C osiąga poziom zalecany dla ludzkiej aktywności. Witamina C jest pochłaniana w postaci cząsteczkowej, co zapewnia pełną przyswajalność przez organizm człowieka. Nie zastępuje to oczywiście przyjmowania witamy C z pożywieniem, jest jedynie wygodną formą dodatkowej suplementacji.

                                           

Filtr antyformaldehydowy
Nawet najlepsze zwykłe filtry nie usuną z powietrza cząsteczek formaldehydów – są one zbyt małe. Filtr w urządzeniu C&H wykorzystuje małe cząsteczki węgla z mikroskopijnymi pęknięciami i dziurami. Dzięki takiej porowatej strukturze, formaldehydy (oraz inne gazy organiczne) są pochłaniane przez takie cząsteczki całą powierzchnią filtra.

                                           

Filtr fotokatalityczny
Podstawą działania filtra są reakcje chemiczne zachodzące pod wpływem światła. Filtr nie tylko niszczy zanieczyszczenia, lecz również niweluje nieprzyjemne zapachy, w tym również dym tytoniowy. Ponadto filtr fotokatalityczny sterylizuje powietrze. Oddziałuje nie tylko na martwe cząsteczki organiczne, lecz także na żywe – bakterie, zarodki grzybów i wirusy, na które zwykłe filtry nie działają.

 

KATALOG URZĄDZEŃ COOPER & HUNTER 2020

Masz jakieś pytania?
Napisz. Oddzwonimy!
Szanujemy Twoją prywatność! Nie lubimy spamów tak jak i Ty. Zapewniamy, że podane przez Ciebie dane posłużą nam JEDYNIE w celu kontaktu w sprawie, o której do nas piszesz.